Samsung fhd-monitor [LS27D400GAWXXL] (27in ips)
Samsung
1 stores in stock
Set Telegram alert Join verified deal drops
Price history
Price history
Samsung part tracked across 1 in-stock offers. Prices refresh from local crawls.
Lowest tracked prices across recent crawls
Stores with product in stock
GST-inclusive when retailer provides final price
Stores with product out of stock
Kept for mapping and restock alerts
ITD TheITDepot
Samsung 27 inch Essential S4 Full HD IPS Monitor (LS27D400GAWXXL)